533 403 405
Sklep Internetowy:605 515 185, 34 307-04-56
Sklep stacjonarny531 551 140
Serwis:733 321 109
sklep@erowery.pl
ul. Sobieskiego 5, 42-217 Częstochowa
Kategorie
Aktualności

Simon Gerrans Zwyciężył w Mistrzostwach Australii

Trzy starty, trzy zwyicięstwa: ORICA GreenEDGE świętuje emocjonujące zwycięstwa w Szosowych Mistrzostwach Australii. Simon Gerrans jest nowym Szosowym Mistrzem Australii po bezspornym zwycięstwie w Buninyong / Victoria AUS podczas męskiego wyścigu elite wiechał pierwszy na metę przed Cadel Evans (BMC) i Richie Porte (Sky).


źródło: http://www.scott.pl

więcej

2014: Nowy skład, Nowe rowery, Nowe cele.

Czarno Niebieskie: stroje grupy IAM w 2014
Grupa IAM będzie obecna już drugi rok jako drużyna Pro Tour. Po debiutanckim sezonie, IAM ma ambitne cele i wielkie nazwiska.


źródło: http://www.scott.pl

więcej

Triathlon. Paula Newby-Fraser prawdziwa kobieta z żelaza

Najbardziej utytułowany zawodnik w historii triathlonu, Paula Newby-Fraser, gdy zobaczyła pierwszy raz rywalizację triathlonową, stwierdziła, że to najbardziej niedorzeczna dyscyplina świata. Gdyby nie namowy jej ówczesnego chłopaka, pewnie nigdy nie zaczęła by treningów i nie została ośmiokrotną mistrzynią globu Ironman.


źródło: http://www.triathlon.sport.pl

więcej

Kiedy amator chce być zawodowcem

Czyli jak unikać najczęstszych błędów, mieć życie prywatne, radość z biegania i uzyskiwać dobre wyniki w zawodach. Radzą eksperci Iron Bodi.


źródło: http://polskabiega.sport.pl

więcej

Wschodzące Gwiazdy i Nowe Cele

Po 13 latach zaangażowania zakończyło się wsparcie sponsorskie drużyny SCOTT-Swisspower MTB Racing Team przez firmę “Swisspower”. Pod flagą SCOTT-Swisspower udało się uzyskać wiele tytułów oraz zwycięstw – w tym tytuły Mistrza Świata oraz Światowe Puchary.


źródło: www.scott.pl

więcej

Final(n)e odliczanie: Zawodowcy SCOTT pokonali EWS

Przeciwności przyciągają się, w szczególności w dyscyplinie enduro. Zobacz jak Nino Schurter i Brendan Fairclough sprawdzili rower Genius LT 700 w Finale Ligure.


źródło: www.scott.pl

więcej

Nino Schurter rozpocznie przygodę z szosą w Orica GreenEdge?

Jak podaje portal velovert.com, Nino Schurter – aktualny mistrz świata MTB, w przyszłym sezonie miałby pogodzić starty na rowerze górskim z szosowymi wyścigami w barwach Orica GreenEdge.


źródło: http://naszosie.pl

więcej

Mocna zawodniczka

Czy dojrzała kobieta może rozpocząć profesjonalną karierę sportową? Chrissie Wellington udowodniła, że tak. Walczyła z bulimią i depresją. By poradzić sobie z problemami, zaczęła biegać, pływać i jeździć na rowerze. Z zaskakującym rezultatem! Była już po trzydziestce, gdy czterokrotnie wygrała Ironmana, najtrudniejszy z triatlonów, bijąc przy okazji kilka rekordów świata. W „Twoim STYLU” opowiada, jak pokonała kompleksy, ograniczenia i z zagubionej dziewczyny stała się słynną mistrzynią.


źródło: www.styl.pl

więcej

Jazda rowerem pod wpływem alkoholu tylko wykroczeniem. Tłumaczymy, co się zmieni po 1 listopada

Jazda rowerem w stanie nietrzeźwości nie będzie już przestępstwem, ale wciąż może skutkować nałożeniem zakazu prowadzenia samochodu i aresztem. Co się zmieni po 1 listopada w stosunku do poprzedniego prawa?


źródło: http://polskanarowery.sport.pl

więcej

Dwa miejsca na podium w Kona na rok 2013.

To był wspaniały dzień dla SCOTT. Lekkoatleci Luke McKenzie i Sebastian Kienle, kończąc na Mistrzostwach Świata odpowiednio na drugim i trzecim miejscu.


źródło: http://www.scott-sports.com

więcej

Pierwsza strona Poprzednia strona 1 7 8 9 10 11 18 Następna strona Ostatnia strona

Dane do przelewów

KM-Sport Krzysztof Mermer
ul. Sobieskiego 5
42-200 Częstochowa
Santander Polska S.A
35 1090 1795 0000 0001 5721 9406