533 403 405
Sklep Internetowy:605 515 185, 34 307-04-56
Sklep stacjonarny531 551 140
Serwis:733 321 109
sklep@erowery.pl
ul. Sobieskiego 5, 42-217 Częstochowa
Porady rowerowe

26 czy 29 cali? A może 27,5? O dylematach kolarzy górskich. U nas profesjonalna porada, zapraszamy erowery.pl

Jeśli planujesz zakup roweru górskiego z pewnością staniesz przed dylematem - koła 26 czy 29 cali? A gdzie w tym wszystkim są te 27,5-calowe? Ciężko odpowiedzieć jednoznacznie na to pytanie. To trochę jak dyskusja na temat polityki i głosowania na tę czy inną partię. Nie ma jednej poprawnej odpowiedzi - ta opcja jest dobra, ta zła. Postaramy się więc naświetlić różne aspekty każdego z rozwiązań.


źródło: http://polskanarowery.sport.pl

więcej

Jaki rower wybrać - megaporadnik Polski na Rowery. Zapraszamy do nas erowery.pl

Jaki rower kupić? Ile pieniędzy przeznaczyć na zakup? Gdzie kupować? Jaki rozmiar roweru wybrać? Na te i inne pytania odpowiada nasz megaporadnik o kupowaniu rowerów.


źródło: http://polskanarowery.sport.pl

więcej

Jak wyregulować rower? Zrób to u nas !

Zanim wybierzemy się na rower, warto pamiętać o odpowiednim wyregulowaniu siodełka i innych elementów pojazdu. Dzięki temu jazda będzie bardziej komfortowa i wydajna. Jak to zrobić pokazujemy w kolejnym odcinku naszego wideoporadnika.


źródło: http://polskanarowery.sport.pl

więcej

Chcesz schudnąć? Zrób trening na rowerze

Jazda na rowerze kojarzy ci się tylko z przyjemną przejażdżką po mieście? Okazuje się, że podczas niej można spalić sporo kalorii, przyspieszyć metabolizm i pozbyć się cellulitu. Trzeba tylko wiedzieć, jak często jeździć, jak długo i w jakim tempie. Szczegóły zdradza trener personalny Michał Gronowski (trener-personalny.pl).


źródło: http://polskanarowery.sport.pl

więcej

Porady Rowerowe - Bezpieczeństwo

Kask rowerowy powinien posiadać każdy kto korzysta z roweru. Nie ważne czy jeździmy wolno czy szybko, pokonujemy długie bądź krótkie dystanse, na jakiej nawierzchni się poruszamy czy jesteśmy młodzi czy starzy


źródło http://rowerem.wswiat.com/

więcej

Porady rowerowe cz.1 "Montaż pedałów"

W tym dziale będziemy zajmować się poradami rowerowymi. Co tydzień cyklicznie pojawiać się będą nowe porady. Jeśli mają Państwo jakieś pytania lub chcą uzyskać taką poradę prosimy o kontakt info@erowery.pl

 

CZEŚĆ PIERWSZA


Kotas Łukasz

więcej

Dział poświęcony będzie poradom rowerowym

Dane do przelewów

KM-Sport Krzysztof Mermer
ul. Sobieskiego 5
42-200 Częstochowa
PKO
95 1020 1664 0000 3702 0670 7311