533 403 405
Sklep Internetowy:605 515 185, 34 307-04-56
Sklep stacjonarny531 551 140
Serwis:733 321 109
sklep@erowery.pl
ul. Sobieskiego 5, 42-217 Częstochowa
Kategorie
Wschodzące Gwiazdy i Nowe Cele

29151.jpg

Nowi sponsorzy, nowi sportowcy oraz nowe podejście na 2014 r. - Drużyna Racingowa SCOTT-ODLO MTB przedstawia koncepcję na przyszłość.

Nowe gwiazdy i wyzwania


Po 13 latach zaangażowania zakończyło się wsparcie sponsorskie drużyny SCOTT-Swisspower MTB Racing Team przez firmę “Swisspower”. Pod flagą SCOTT-Swisspower udało się uzyskać wiele tytułów oraz zwycięstw – w tym tytuły Mistrza Świata oraz Światowe Puchary. Obecnie nadeszła pora, by przedstawić przyszłość zespołu. Nowy sponsor drużyny SCOTT-ODLO MTB Racing Team – firma Odlo jest czymś więcej niż zastąpieniem dotychczasowego sponsora. Szef zespołu Thomas Frischknecht mówi “Jesteśmy podekscytowani z powodu tej nowej współpracy, która będzie nam towarzyszyć do Olimpiady letniej w Rio w 2016 r. Odlo jest świetną marką do zaprezentowania. Moje doświadczenie z tą firmą sięga 1994 r.”

 

29152.jpg

29153.jpg

Mistrz Świata Nino Schurter na prowadzeniu peletonu, jest twarzą zespołu. Zdecydowanie będzie groźnym rywalem na trasach Mistrzostw Świata w 2014 r. i mamy nadzieję, że pokona linie mety w stylu, który znamy. Zdjęcie powyżej – nowe logo drużyny.

Dobrym znakiem jest, że Odlo chce zacząć projektować odzież rowerową. Szef Odlo Jonas Ottosson tłumaczy: “Jesteśmy bardzo zadowoleni z inspirującej oraz owocnej współpracy, która jest korzystna dla obu stron. Wszystko robimy z pasją, więc tak samo będzie z drużyną SCOTT-ODLO MTB Racing. Obie firmy naprawdę mogą być konkurencyjne, jeśli będą cały czas najlepsze i będą starały się być o jeden krok wcześniej niż konkurencja. Z tym podejściem, nie tylko zaznaczamy nasze doświadczenie jako producent markowej odzieży sportowej. Sponsoring da nam możliwość podkreślenia ścisłej współpracy z zawodowcami w procesie tworzenia wyjątkowych produktów.”

 

29154.jpg

Jesteśmy podekscytowani z powodu tej nowej współpracy, która będzie nam towarzyszyć do Olimpiady letniej w Rio w 2016 r.


Thomas Frischknecht
Szef drużyny
SCOTT-ODLO MTB Racing Team

______________________________________________________________________________

Zespół wita również drugiego głównego sponsora – firmę “Cornèrcard”. Cornèrcard jest szwajcarską firmą oferującą kredyty oraz karty przedpłacone i wkrótce wprowadzi kartę kredytową dla fanów SCOTT-ODLO.

 

"Jesteśmy pozytywnie nastawieni oraz zadowoleni z posiadania tej samej wizji oraz tych samych celów dla drużyny MTB, która odnosi najwięcej sukcesów z dobrymi partnerami. Z niecierpliwością czekamy na najbliższe 3 lata wspaniałych zmagań w wyścigach. Zespół SCOTT-ODLO MTB Racing Team stanowi świetne źródło dla nas do rozwijania i testowania nowych technologii i produktów i stanowi dużą korzyść dla naszej marki. Witamy w drużynie Jenny. Mamy przyjemność współpracować z Tobą jako jednym z największych talentów wyścigowych, powodzenia w 2014 r.! Podziękowania dla Frishi’ego, który bez wątpienia jest najlepszym menedżerem drużyny i przyczynił się do sukcesu swoją pasją oraz oddaniem” powiedział Reto Aeschbacher, Szef dywizji Marketingu SCOTT Sports.

Teraz już oficjalnie: Nowa gwiazda Jenny Rissveds przyłącza się do zespołu.


Uzupełnieniem zespołu jest znajoma twarz: Jenny Rissveds. 19letnia mistrzyni Szwecji była już wspierana przez nasz zespół w sezonie 2013.Oprócz uzyskania tytułów 2 pucharów świata oraz europejskiego mistrza w dyscyplinie Eliminator, świetnie wpisała się w drużynę. To więcej niż dobre powody, by powitać ją w zespole.

29155.jpg

29156.jpg

29158.jpg

29159.jpg

Zgodnie z ruchem wskazówek zegara: Jenny Rissveds w Szwedzkim stoju reprezentacji. Już na rowerze SCOTT w tegorocznych mistrzostwach świata Vallnord. Jenny ze swoim rowerem SCOTT Scale 700 RC. Szwedzi są znani ze świętowania – po wyścigu Cross Country Eliminator (XCE), w którym uzyskała złoty medal podczas Europejskich Mistrzostw w 2013.

Wypowiedź Frischi’ego nt. pierwszej kobiety w zespole od 2004 r.: “Zrobiła na mnie wrażenie swoim racingowym duchem. Jest to coś niespotykanego w jej wieku. Wierzę, że ma wszystko, by w krótkim czasie być gwiazdą.” Jenny dodaje do tego: “Dorastałam z moim bratem i jego przyjaciółmi jako jedyna dziewczyna. Nie jest dla mnie problemem być jedyną w męskim zespole. By się dalej rozwijać, chcę się uczyć od najlepszych. Dlatego nie mogę pragnąć niczego więcej niż dołączyć do zespołu SCOTT-ODLO.”

Z drugiej strony, zespół nie podpisał ponownie umowy z juniorem Manuelem Fasnacht. Życzymy mu wszystkiego najlepszego w jego przyszłej karierze. Pozostała część zespołu Nino Schurter, Florian Vogel, Marcel Wildhaber, Andri Frischknecht i Robin Gemperle pozostaje bez zmian.

_____________________________

źródło: www.scott.pl

Dane do przelewów

KM-Sport Krzysztof Mermer
ul. Sobieskiego 5
42-200 Częstochowa
Santander Polska S.A
35 1090 1795 0000 0001 5721 9406