Sklep Internetowy:605 515 185, 34 307-04-56
sklep@erowery.pl
ul. Sobieskiego 5, 42-217 Częstochowa
Kategorie
Simon Gerrans Zwyciężył w Mistrzostwach Australii

Trzy starty, trzy zwyicięstwa: ORICA GreenEDGE świętuje emocjonujące zwycięstwa w Szosowych Mistrzostwach Australii.

Simon Gerrans jest nowym Szosowym Mistrzem Australii po bezspornym zwycięstwie w Buninyong / Victoria AUS podczas męskiego wyścigu elite wiechał pierwszy na metę przed Cadel Evans (BMC) i Richie Porte (Sky). Gerrans przypieczętował tym wyczynem kolejny trzeci tytuł dla teamu ORICA-GreenEDGE , zwycięstwo to wywalczył wspaniałym sprinterskim finiszem z czteroosobowej grupy. Team wygrał wszystkie trzy mistrzostwa, o które walczył.

Na górze: Simon Gerrans Szosowy Mistrz Australii 2014. Po lewej na dole, ostatnie metry Gerransa przed metą. Po prawej na dole na Podium z Richie Port (SKY) i Cadel Evans (BMC)

Cameron Meyer poprowadził wybraną grupę do mety i ostatecznie zakończył na czwartym miejscu, po pracy bez wytchnienia  ustawiającej  Gerransa na drodze do zwycięstwa. ORICA-GreenEDGE komfortowo kontrolowała  wyścig aż do 183.6 kilometra, umieszczając swoich wszystkich zawodników w szpicy.

ORICA-GreenEDGE odebrał czyste zwycięstwo w indywidualnej jeździe na czas dzięki Michael Hepburn który w rekordowo przeprowadzonym ataku z ze średnią prędkością 47,8 km/h wywalczył pierwszy swój zwycięski tytuł przed broniącym się mistrzem Luke Durbridge i Mistrzem Swiata w U23 Damian Howson

Broniąc tytułu Mistrza  Gracie Elvin z ORICA AIS zwyciężyła w Ballarat kolejny tytuł Szosowych Mistrzostw  Australii.

________________________________________________________________________________

2014 ORICA GreenEDGE, prezentacja Teamu

ORICA-GreenEDGE i ORICA-AIS ostatnia odsłona wyścigowego stanu 2014. Najlepszy Australijski  Team wyposażony jest w rowery SCOTT Addict i Foil, jak również w SCOTT Plasma (TT).

Simon Gerrans (w środku) i Simon Clarke razem z zawodniczkami ORICA AIS  Loes Gunniwijk iJessie MacLean prezentują Team na nowy sezon. Photo: Andrew Craig.

OGE jeździ rowerem SCOTT Addict Team Issue. wyposażonym w SRM i inne dodatkowe komponenty  Addict pozwalające osiągnąć pożądany przez UCI limit wagi 6.8 kg