533 403 405
Sklep Internetowy:605 515 185, 34 307-04-56
Sklep stacjonarny531 551 140
Serwis:733 321 109
sklep@erowery.pl
ul. Sobieskiego 5, 42-217 Częstochowa
Kategorie
Aktualności

Jak ustawić licznik rowerowy?

Licznik rowerowy to urządzenie, dzięki któremu możesz uzyskać wiele informacji związanych z przebiegiem trasy. Sprawdzi się szczególnie jeśli jeździsz na rowerze nie tylko dla przyjemności, ale jest to dla Ciebie forma treningu — pozwoli kontrolować Twoje wyniki i obserwować progres.
więcej

Jaki rower górski wybrać?

Rower górski to jeden z najpopularniejszych rodzajów rowerów, przystosowany do jazdy w trudnych warunkach. Sprawdzi się doskonale na leśnych trasach czy górskich szlakach, ale nie tylko — z pewnością wybierzesz taki typ roweru górskiego, który będzie odpowiadać Twoim potrzebom.
więcej

Przyczyny drętwienia rąk podczas jazdy na rowerze

Jazda na rowerze to jedna z popularniejszych aktywności fizycznych wśród Polaków. To zajęcie, które poprawia kondycję fizyczną, a także korzystnie wpływa na nasze samopoczucie. Niemniej jednak rowerzyści mogą doświadczać niekomfortowego zjawiska, jakim jest drętwienie rąk na rowerze. Mrowienie w dłoniach podczas wykonywania tej aktywności może być spowodowane wieloma czynnikami, które wymienimy w tym tekście.więcej

Najskuteczniejsze sposoby pozbycia się starych opon rowerowych i gdzie je wymienić?

Wymiana ogumienia w rowerze należy do istotnych aspektów dbania o bezpieczeństwo podczas jazdy. Niewiele osób wie jednak, w jaki sposób ocenić przydatność ogumienia do dalszego eksplorowania terenu oraz gdzie wyrzucić stare opony rowerowe. W niniejszym artykule postaramy się rozwiać wszelkie niepewności związane z omawianym zagadnieniem.


więcej

Jak się przygotować do przejechania pierwszych 100 km na rowerze?

Jazda rowerem to aktywność fizyczna, która sprzyja zdrowiu i spalaniu kalorii, a jednocześnie dostarcza niezapomnianych wrażeń. Jednym z największych wyzwań dla każdego rowerzysty jest pokonanie dystansu pierwszych 100 km na rowerze. To nie tylko próba wytrzymałości, ale także niezwykle ekscytujące doświadczenie, na które potrzeba odpowiedniego przygotowania. Jakie kroki należy podjąć, aby z sukcesem przejechać swoją pierwszą setkę na rowerze? Zapraszamy do lektury.


więcej

"Nowy, jeszcze bardziej dopieszczony Scott Scale (2023)"

"Niedawno zaprezentowana nowa odsłona kultowego hardtaila Scott’a, czyli modelu Scale, to gratka dla miłośników XC. Nowa rama jest lżejsza, a odchudzanie jej do granic możliwości wiązało się z zastosowaniem wielu ciekawych rozwiązań. Poznajcie je wszystkie! "

Źródło:
Kliknij tutaj


więcej

20 lat SCOTT-SRAM MTB Racing

Swisspower MTB Team rozpoczął działalność w 2002 roku i działa już od dwóch dekad. Można powiedzieć, że jest to historia wyścigów rowerów górskich pełna sukcesów.


więcej

Wszystko o nowym Spark RC i Spark 900

Przedstawiamy całkowicie nową, przeprojektowaną gamę produktów Spark. Nowa platforma Spark, zawiera bezkompromisowe modele do wyścigów XC oraz rowery o krótkim skoku, gotowe na dobrą zabawę.


więcej

SCOTT Sports przedstawia rowery i wyposażenie zespołu DSM

SCOTT Sports przedstawia rowery i wyposażenie zespołu DSM.

W pełni sił przed sezonem wyścigowym 2021, Team DSM zaprasza na przegląd sprzętu.  Od rowerów po wyposarzenie, oto co musicie wiedzieć przed sezonem wyścigowym 2021.


więcej

Kross - Kim jesteśmy?

KROSS to polska firma, której misją jest łączenie rowerów z ludźmi. Niezależnie od tego, co motywuje ludzi do jazdy na rowerze – chcemy stworzyć im możliwość wybrania najwyższej jakości roweru.


więcej

Pierwsza strona Poprzednia strona 1 2 3 4 5 6 17 18 Następna strona Ostatnia strona

Dane do przelewów

KM-Sport Krzysztof Mermer
ul. Sobieskiego 5
42-200 Częstochowa
PKO
95 1020 1664 0000 3702 0670 7311