533 403 405
Sklep Internetowy:605 515 185, 34 307-04-56
Sklep stacjonarny531 551 140
Serwis:733 321 109
sklep@erowery.pl
ul. Sobieskiego 5, 42-217 Częstochowa
Wiadomości ze świata

Vincenzo Nibaldi w 70 Tour de Pologne

Świeżo upieczony triumfator Giro d`Italia – Vincenzo Nibali, zapowiedział swój start w tegorocznej odsłonie Tour de Pologne. Swój przyjazd do Polski anonsował także Luis Leon Sanchez.


źródło naszosie.pl

więcej

Koniec Giro. Świetny start Polaków.

Zwycięzcą 96. edycji Giro d`Italia został Vincenzo Nibali (Astana). Wyścig dookoła Włoch był szczególnie szczęśliwy i udany w wykonaniu Polaków. Aż dwójka naszych ukończyła imprezę w pierwszej dziesiątce!


żródło kolarstwo24.pl

więcej

Wiadomości z blogu Przemysława Niemca

Wolałbym opowiadać kiedyś wnukom, że wygrałem na Galibier, ale o trzecim miejscu może też będą chciały posłuchać. Tablicy Pantaniego nawet wczoraj nie widziałem, ale i bez niej wiem, jakie to miejsce. To dla mnie bardzo ważny wynik. Francuskie podjazdy trochę znam, jechałem w miarę spokojnie, nie spalałem się i wyszło dobrze


źródło przemyslawniemiec.blogspot.com

więcej

Niemiec: Podium dla Scarponiego. WYWIAD

- Na pewno nie śpię spokojnie. Ci, którzy w klasyfikacji generalnej są za mną, są równie mocni co czołowa piątka - mówi o swoich szansach na utrzymanie piątego miejsca w klasyfikacji generalnej Giro d'Italia Przemysław Niemiec (Lampre-Merida), najlepszy z Polaków.


źródło gazeta.pl

więcej

Giro d'Italia. Strome schody przed Polakami

We Włoszech dziennikarze i fachowcy typują, że to, kto wygra Giro d'Italia, wyjaśni się właśnie w czwartek. Jeśli Vincenzo Nibali (Astana), po czasówce z Mori do Polsy (19,4 km), zachowa przewagę nad Cadelem Evansem (BMC) i Rigoberto Uranem (Sky), zwycięży.


źródło gazeta.pl

więcej

Co myśli Przemysław Niemiec o Giro D`Italia

Przemysław Niemiec, szósty w kolarskim Giro d'Italia po dwóch tygodniach wyścigu, o swoich szansach na wysoką lokatę nie chce się wypowiadać. Podkreśla, że cel jego ekipy Lampre-Merida nie uległ zmianie - to miejsce na podium Włocha Michele Scarponiego. - Nie myślę o awansie. Jadę z dnia na dzień, generalnie jak najbliżej Scarponiego - powiedział Niemiec.


żródło gazeta.pl

więcej

Zapowiedź 16 etapu Giro

Szesnasty odcinek Giro d`Italia prowadzi z francuskiego Valloire do włoskiej miejscowości Ivrea, znanej ze swoich karnawałowych tradycji . Po dniu przerwy peleton może być rozprężony, więc jutrzejszy etap może paść łupem harcowników.


żródło naszosie.pl

więcej

Polak na podium 15 etapu Giro D`Italia

Przemysław Niemiec był trzeci, a Rafał Majka czwarty na 15. etapie włoskiego Giro d'Italia. Na metę ustawioną na słynnej przełęczy Galibier pierwszy wpadł Giovanni Visconti.

Tuż za Włochem dojechał Carlos Gomez Betancur z Kolumbii. Do samego końca walczył o drugie miejsce z Przemysławem Niemcem. Po liczącym 149 km etapie Polacy nie zmienili swoich miejsc w klasyfikacji generalnej. Niemiec jest szósty i traci do prowadzącego Vincenzo Nibaliego 4:35 min. Majka jest ósmy ze stratą 5:20 min. Lider wyścigu w niedzielę był siódmy.


źródło gazeta.pl

więcej

Kwiatkowski i Paterski w Liege-Bastogne-Liege

Michał Kwiatkowski nie zwalnia tempa i już w najbliższą niedzielę wystartuje w prestiżowym klasyku Liege-Bastogne-Liege. Warto podkreślić, że Omega jest po rekonesansie trasy.


żródło naszosie.pl

więcej

Liege-Bastogne-Liege 2013

Kończą się nam już zmagania w wiosennych klasykach. Wyścig Liège-Bastogne-Liège zakończy popularny tryptyk ardeński. Brak zdecydowanego faworyta czyni wyścig bardziej otwartym oraz nieprzewidywalnym. My liczymy na kolejny dobry występ Michała Kwiatkowskiego. W wyścigu wystartuje również Maciek Paterski .


źródło naszosie.pl

więcej

Pierwsza strona Poprzednia strona 1 2 3 4 5 6 7 8 Następna strona Ostatnia strona

Dane do przelewów

KM-Sport Krzysztof Mermer
ul. Sobieskiego 5
42-200 Częstochowa
Santander Polska S.A
35 1090 1795 0000 0001 5721 9406