34 361 16 71
Sklep Internetowy:34 361 16 71, 605 515 185
Sklep Stacjonarny Scott i Kross:531 551 140
Serwis:34 367 10 20
info@erowery.pl
ul. Sobieskiego 5, 42-217 Częstochowa
Menu
Czujnik prędkości i kadencji Elite Misuro B+ ANT+ i BT
Cena: 269,00 PLN 242,37 PLN PLN
Kod produktu: 35225
Wysyłka od
10,00 PLN
carrier
Czas realizacji: 3-6 dni
Sprawdź system ratalny
Promocja
Karta rabatowa Karta rabatowa
zobacz ile możesz zaoszczędzić

Czujnik prędkości i kadencji Elite Misuro B+ ANT+ i BT

Inteligentny czujnik prędkości i kadencji Ant + i Bluetooth, który monitoruje treningi w pomieszczeniach za pomocą smartfona, tabletu, komputera rowerowego lub zgodnych urządzeń GPS po zainstalowaniu na trenażerze EliteCechy:

 • Misuro B + odczytuje dane w oparciu o rodzaj użytego hometrainera.
 • Misuro B + wykorzystuje protokoły ANT + i Bluetooh Smart, które są kompatybilne z wieloma urządzeniami.
 • Czujnik Misuro B +, w połączeniu z My E-Training Software, zamienia twój Elite Hometrainer w zaawansowany cyfrowy przyrząd, który wyświetla i zarządza podstawowymi danymi treningowymi. Odkryj i poznaj zakres opcji My E-Training Software.

Specyfikacja techniczna:

Rodzaj dostępnych danych zależy od rodzaju trenażera:

 • Czujnik przesyła dane dotyczące prędkości i mocy, gdy jest używany z Turbo Muin (numer seryjny od 10000 do 30000), oś przednią Turbo Muin (numer seryjny od A10001 do A30000) / Real Turbo Muin (numer seryjny od 10000 do 30000).
 • Czujnik przesyła dane dotyczące prędkości, mocy i kadencji, gdy jest używany z Turbo Muin, Turbo Muin Smart B + (nr seryjny od 30001) / Oś tylna Turbo Muin (nr seryjny od A30001) / Real Turbo Muin B + (Serial nr od 13001) / Volano / Turbo Roteo.
 • W przypadku hometrainerów, które nie zmieniają poziomu oporu: czujnik odczytuje dane dotyczące prędkości, mocy i kadencji.
 • W przypadku hometrainerów z wieloma poziomami oporu czujnik odczytuje dane dotyczące prędkości i kadencji.


Uwaga: ELITE My E-Training Software odczytuje dane mocy dla wszystkich hometrów ELITE

 • Urządzenia muszą być kompatybilne z protokołem "ANT + prędkość i kadencja", aby dane prędkości i / lub kadencji mogły zostać odczytane przez komputery cyklu ANT + lub urządzenia nawigacyjne GPS.
 • Aby odczytać dane mocy, urządzenie rowerowe / urządzenie nawigacyjne GPS musi być kompatybilne z protokołem "ANT + power".
 • Lista urządzeń zgodnych z jednym lub kilkoma z tych protokołów jest dostępna na stronie internetowej ANT +.
 • Aby odczytać dane prędkości i / lub kadencji za pomocą urządzenia GPS / rowerowego Bluetooth Smart Ready, urządzenie musi być kompatybilne z profilem "Speeed & Cadence" dla protokołu Bluetooth Smart. Aby wyświetlać dane o stanie, komputer rowerowy / urządzenie GPS z funkcją Bluetooth Smart Ready musi być zgodne z profilem "ANT + Power" dla protokołu Bluetooth Smart.

Misuro B + najlepiej sprawdza się w połączeniu z ELITE My E-Training Software, który został opracowany dla smartfonów i tabletów, ale można go również używać z innymi aplikacjami zgodnymi z Bluetooth Smart i / lub protokołem ANT +. Co więcej, istnieje wiele współczesnych komputerów  / urządzeń nawigacyjnych App / GPS kompatybilnych z protokołem ANT +, które odczytują dane Misuro B + bez korzystania z konkretnej aplikacji.

 • Czujnik jest montowany bezpośrednio na Twoim trenażerze Elite, ułatwiając instalację i demontaż roweru.
 • Nie potrzeba żadnych dodatkowych komponentów.
 • Niskie zużycie energii, długi czas pracy na baterii

70616.pngElite to firma z ponad 30 letnim stażem, została stworzona z pasji do rowerów.
Produkty Elite są doceniane przez zawodowych kolarzy jak również amatorów na całym świecie. Sprzęt tej firmy cechuje się wysoką jakością, trwałością i dbałością o najdrobniejszy szczegół na etapie projektowania i produkcji. Produkcją każdego z artykułów zajmują się doświadczeni inżynierowie i naukowcy, co znakomicie widać po jakości produktów, która jest poprostu najwyższa.Producent zastrzega sobie prawo do zmiany elementów specyfikacji w odniesieniu do wszystkich produktów.

83805.png


Dane do przelewów

KM-Sport Krzysztof Mermer
ul. Sobieskiego 5
42-200 Częstochowa
ING
93 1050 1142 1000 0090 7744 3415