Sklep Internetowy:605 515 185, 34 307-04-56
sklep@erowery.pl
ul. Sobieskiego 5, 42-217 Częstochowa
Wiadomości z kraju

Mistrzostwa Polski w Soboótce. Czasówka Elity.

Ubiegłoroczny triumfator – Maciej Bodnar (Cannondale Pro Cycling) powtórzył sukces z Jędrzejowa i ponownie został mistrzem Polski! Dziś w Sobótce pokonał Michała Kwiatkowskiego (Omega Pharma – Quick Step) oraz Mateusza Taciaka (CCC Polsat Polkowice).

źródło naszosie.pl

więcej

Zapowiedź drugiego dnia Mistrzostw Polski w Kolarstwie

W czwartek podczas Mistrzostw Polski w kolarstwie szosowym, które odbywają się w Sobótce, zostaną rozdane medale w wyścigach orlików i elity mężczyzn oraz w tandemach.

więcej

Eddy Merckx - Biografia

Eddy Merckx, właściwie Edouard Louis Joseph Merckx (ur. 17 czerwca 1945 w Meensel-Kiezegem) – belgijski kolarz szosowy.W trakcie trwającej od 1965 do 1977 roku kariery był nazywany „Kanibalem” ze względu na wielką chęć wygrywania. Jako jedyny kolarz w historii wygrał w jednym roku trzy główne klasyfikacje (generalną, punktową – tzw. sprinterską – oraz górską) wyścigu Tour de France 1969. Uznawany za jednego z „kolarzy wszech czasów”

źródło wikipedia.pl

więcej

Włoszczowska nie zwalnia tempa . Ponownie druga!!!

Maja Włoszczowska nie zwolniła tempa i po raz drugi z rzędu wywalczyła drugie miejsce w zawodach Pucharu Świata. W czeskiej miejscowości Nove Mesto mogła nawet wygrać, ale zaliczyła upadek na ostatnim zakręcie.

źródło pro-cycling.pl

więcej

Vincenzo Nibaldi w 70 Tour de Pologne

Świeżo upieczony triumfator Giro d`Italia – Vincenzo Nibali, zapowiedział swój start w tegorocznej odsłonie Tour de Pologne. Swój przyjazd do Polski anonsował także Luis Leon Sanchez.

więcej

Wywiad z założyciel i właścicielem firmy Kross Zbigniewem Sosnowskim

Dwaj znajomi mają fajne firmy, ale co z tego? Córka jednego nie chce sukcesji. Syn drugiego wyjechał za granicę, biznes ojca go nie obchodzi. Ja synów szykowałem do tej pracy od małego - mówi Zbigniew Sosnowski, założyciel firmy Kross, czołowego producenta rowerów w Europie.

źródło polskanarowery.pl

więcej

Wiadomości z blogu Przemysława Niemca

Wolałbym opowiadać kiedyś wnukom, że wygrałem na Galibier, ale o trzecim miejscu może też będą chciały posłuchać. Tablicy Pantaniego nawet wczoraj nie widziałem, ale i bez niej wiem, jakie to miejsce. To dla mnie bardzo ważny wynik. Francuskie podjazdy trochę znam, jechałem w miarę spokojnie, nie spalałem się i wyszło dobrze

źródło przemyslawniemiec.blogspot.com

więcej

Niemiec: Podium dla Scarponiego. WYWIAD

- Na pewno nie śpię spokojnie. Ci, którzy w klasyfikacji generalnej są za mną, są równie mocni co czołowa piątka - mówi o swoich szansach na utrzymanie piątego miejsca w klasyfikacji generalnej Giro d'Italia Przemysław Niemiec (Lampre-Merida), najlepszy z Polaków.

źródło gazeta.pl

więcej

Co myśli Przemysław Niemiec o Giro D`Italia

Przemysław Niemiec, szósty w kolarskim Giro d'Italia po dwóch tygodniach wyścigu, o swoich szansach na wysoką lokatę nie chce się wypowiadać. Podkreśla, że cel jego ekipy Lampre-Merida nie uległ zmianie - to miejsce na podium Włocha Michele Scarponiego. - Nie myślę o awansie. Jadę z dnia na dzień, generalnie jak najbliżej Scarponiego - powiedział Niemiec.

żródło gazeta.pl

więcej

Dlaczego warto jeździć w mieście rowerem a nie samochodem

Europejski dzień bez samochodu trwa - co dwa koła to nie cztery. Dlaczego uważamy, że rower wygrywa z autem w rankingu na najbardziej odpowiedni środek transportu w miastach?