533 403 405
Sklep Internetowy:605 515 185, 34 307-04-56
Sklep stacjonarny531 551 140
Serwis:733 321 109
sklep@erowery.pl
ul. Sobieskiego 5, 42-217 Częstochowa
Kategorie
Chavanel jutro zadebiutuje w koszulce IAM Cycling

30988.jpg

Sylvain Chavanel już jutro zadebiutuje w koszulce IAM Cycling podczas wyścigu Grand Prix Cycliste la Marseillaise. Francuz liczy na dobry występ na inaugurację sezonu.

Transfer Chavanela z Omegi do IAM Cycling był dla wielu sporym zaskoczeniem. Jednak trzykrotny zwycięzca etapowy na Tour de France bardzo chciał być liderem ekipy na klasyki, a w Omega Pharma – Quick Step jego rola stawała się coraz mniejsza. Ekipa IAM Cycling w pierwszym swoim sezonie zanotowała 12 zwycięstw, a teraz liczy na wiele więcej. Oprócz Chavanela nowymi zawodnikami szwajcarskiej drużyny zostali: Vicente Reynes, Mathias Frank, Roger Kluge i Jérome Pineau. W otwierającym europejski sezon GP la Marseillaise w nowej koszulce wystąpi także Pineau.

„Nie mogę już doczekać się mojego debiutu. Treningi to jedno, a występy w wyścigach to drugie. To dopiero inauguracja sezonu dla wielu i wszystko się może wydarzyć. Nie czuję żadnej presji, więc liczę na niezły występ. Zazwyczaj GP la Marsellaise kończy się sprintem z grupy, ale podjazd pod Col de La Ginestre może podzielić peleton. Właśnie tam upatruje swojej szansy. Bardzo się cieszę, że właśnie we Francji mam okazję rozpocząć swój sezon.” mówi Sylvain Chavanel.

Skład IAM Cycling na Grand Prix Cycliste la Marseillaise:

Sylvain Chavanel, Jerome Pineau, Matteo Pelucchi, Sebastien Hinault, Kristof Goddaert, Reto Hollenstein, Marcel Aregger, Jonathan Fumeaux.


PREZENTACJA NOWEGO TEAMU IAM CYCLING

30989.jpg

Nowy Pro Continental Team IAM Cycling oficjalnie potwierdził swoje powstanie. na prezentacji w Genewie/Szwajcaria.

IAM Cycling jest profesjonalnym kolarskim teamem wpisanym do Pro-Continental, wyposażanym przez SCOTT. Prezentacja odbyła się w poniedziałek, uczestniczyli w niej wszyscy zawodnicy,menadżerowie i sponsorzy.

30990.jpg

Zwycięzca jednego z etapów TdF  Heinrich Haussler (r.) jest jedną z ważnych twarzy IAM Cycling.


Znakomici kolarze jak Thomas Lofkvist, Heinrich Haussler i Johann Tschopp, są podstawą IAM Cycling będą się ścigać w Tour de France jak również w Paris-Nice, Paris-Roubaix,  Dauphiné  Flandrian i klasyku w  Ardenach. Wsparcie fanów będzie dla całego team wielką motywacją do wytężonej pracy.

 

30991.jpg

Michel Thétaz (r.) i Dyrektor sportowy Serge Beucherie przedstawiają strój  IAM Cycling


Właściciel teamu Michel Thétaz, biznesmen pochodzący z Genewy, jest pasjonatem sportów, walczy o "nowy" typ kolarstwa. Symbolem tego jest nie tylko przynależność do ruchu MPCC który angażuje się w tworzenie jasnych reguł anty-dopingowych ale również ścisła współpraca w tej kwestii z  " Universitaires Hopitaux de Gene`ve”.

30992.jpg

Nowy team będzie jeździł na SCOTT Foil...

30993.jpg

..który ma wiele pięknych detali i wyposażony jest w najlepsze komponenty

30994.jpg

Zawodnicy IAM Cycling rywalizować będą także na modelu SCOTT Plasma w jeździe czasowej.


Imponujący budżet zespołu, 7 milionów euro pozwala na zrealizowanie dążeń stworzenia Światowego zespołu.

30995.jpg

Twórca Projektu Michel Thétaz zaświadcza o powstaniu wysokiej jakości zespółu z silnymi partnerami i zapleczem. To marzenie dla wielu, które spełnia się nielicznym.

Team i SCOTT Sports będą miały okazję współpracować nad rozwojem produktu, inicjatyw marketingowych i nad ostatecznym celem, dołączenia do grupy WorldTour

Zawodnicy:
Marcel Aregger (CH, 22 lata), Marco Bandiera (It, 24), Matthias Brändle (Aut, 23), Rémi Cusin (Fr, 26), Stefan Denifl (Aut, 25), Martin Elmiger (CH, 34), Jonathan Fumeaux (CH, 24), Kristof Goddaert (Be, 26), Heinrich Haussler (Aus, 28), Sébastien Hinault (Fr, 38), Reto Hollenstein (CH, 27), Kevyn Ista (Be, 28), Dominic Klemme (GER, 26), Pirmin Lang (CH, 28), Gustav Larsson (SWE, 32), Thomas Löfkvist (SWE, 28), Matteo Pelucchi (It, 23), Alexandr Pliuschin (Mol, 25), Sébastien Reichenbach (CH, 23), Aleksej Saramotins (Let, 30), Patrick Schelling (CH, 22), Johann Tschopp (CH, 30), Marcel Wyss (CH, 26)


Więcej informacji znajdziesz na stronie:
http://www.erowery.pl/aktualnosc/115/aktualnosci-rowerowe/team-iam-cycling-sklad/m

_______________________________________

źródło:

http://naszosie.pl
http://scott.pl/

Dane do przelewów

KM-Sport Krzysztof Mermer
ul. Sobieskiego 5
42-200 Częstochowa
Santander Polska S.A
35 1090 1795 0000 0001 5721 9406