34 361 16 71
Sklep Internetowy:34 361 16 71, 605 515 185
Sklep Stacjonarny Scott i Kross:531 551 140
Serwis:34 367 10 20
info@erowery.pl
ul. Sobieskiego 5, 42-217 Częstochowa
Torba na bagażnik Basil Bloom Girls Kids Carry All Bag 11L
Cena: 164,91 PLN 140,17 PLN PLN
Kod produktu: 65301
Wysyłka od
18,00 PLN
carrier
Wybierz kolor:
Czas realizacji: 3-6 dni
Sprawdź system ratalny
Promocja

Torba na bagażnik Basil Bloom Girls Kids Carry All Bag 11L

Sakwa miejska pojedyncza BASIL BLOOM GIRLS KIDS CARRY ALL BAG 11L, mocowanie na haki Hook-On System, wodoodporny poliester, scarlet red

Basil Bloom Carry All Pannier to kompaktowa sakwa dla rowerów dziewczęcych i gwarantuje, że dzięki swoim kwiecistym motywom znajdzie uznanie w oczach przechodniów i innych rowerzystów. Ta sakwa ma pojemność 11 litrów, zapewniając mnóstwo miejsca na wszystkie niezbędne rzeczy. Idealna na przejażdżki rowerowe do szkoły, gdy potrzebujesz dużo miejsca na książki, lunche i inne przedmioty, a także świetny wybór na wycieczki rowerowe w słoneczne dni. Ta sakwa jest wykonana z wytrzymałej tkaniny poliestrowej z wodoodpornym wykończeniem, która zapewnia, że wilgoć nie przedostanie się i nie zepsuje zawartości. Co więcej, solidne zamki błyskawiczne oznaczają, że po zamknięciu sakwy pozostaje ona zamknięta, dzięki czemu wszystkie cenne składniki pozostają na miejscu podczas transportu. Każdy zamek błyskawiczny jest wykończony ukrytą kieszenią na suwak, dzięki czemu przewożone przedmioty są niewidoczne po zapięciu. Poręczne haczyki używane do mocowania tej sakwy do bagażnika roweru są również ukryte. Co więcej, paski odblaskowe zapewniają całkowity spokój ducha, jeśli chodzi o bezpieczeństwo, dzięki czemu rowerzyści pozostają widoczni w nocy lub w ograniczonym świetle.

Funkcje:

 • Ukryte zamki i dodatki z ukrytymi kieszeniami.
 • Wodoodporna tkanina poliestrowa zapewnia, że zawartość pozostaje sucha.
 • Odblaskowe wykończenia zapewniają widoczność w nocy i w ciemności.
 • Łatwy montaż dzięki haczykom Hook-on System.
 • Wymiary: 25 cm x 14 cm x 25 cm
 • Waga: 0,7 kg
 • Maksymalne obciążenie: 5 kg
 • Pojemność: 11 L
 • Materiał: poliester
 • Pozycja na rowerze: Tył
 • Pozycja na rowerze: Tył
 • Mocowanie: na bagażnik
 • Montaż: Basil Hook-On System

BASIL HOOK ON SYSTEM / IN ZIPPER POCKET
Ten innowacyjny i opatenetowany system mocowania na hakach, to standardowe wyposażenie wszystkich nowych luksusowych toreb Basil. Rozstaw haków jest regulowany dla jak najlepszego możliwego umiejscowienia na bagażniku, co sprawia, że torby Basil nadają się również do użytku na przednim bagażniku. System blokujący z zieloną flagą zapewnia dodatkowe zabezpieczenie przed wypięciem torby. System ten nadaje się również do e-rowerów. Pasuje do rur bagażnika o maksymalnej średnicy 16 mm.

75397.jpgJesteśmy Basil. Podoba nam się, że cieszycie się jazdą na rowerze. Dlatego tworzymy piękne i funkcjonalne akcesoria rowerowe, które zachęcą Cię do częstszego korzystania z roweru. Jazda na rowerze jest dla Ciebie dobra i pomaga zapewnić Ci codzienną dawkę szczęścia i ćwiczeń. Od 1976 roku staramy się, abyście jeszcze bardziej cieszyli się swoim rowerem. Dzięki kompletnej kolekcji koszy rowerowych, toreb i akcesoriów dopasowanych do osobistych potrzeb i stylu Basil sprawia, że więcej osób jest szczęśliwych.Producent zastrzega sobie prawo do zmiany elementów specyfikacji w odniesieniu do wszystkich produktów.

93749.png


Dane do przelewów

KM-Sport Krzysztof Mermer
ul. Sobieskiego 5
42-200 Częstochowa
PKO BP
62 1020 1664 0000 3302 0314 5000