Kontakt
Sklep Internetowy:605 515 185, 34 307-04-56
Sklep stacjonarny531 551 140
Serwis:733 321 109
sklep@erowery.pl
ul. Sobieskiego 5, 42-217 Częstochowa
Smar grafenowy do łańcucha absoluteBLACK Graphenlube 140ml
Cena: 570,00 PLN PLN
Kod produktu: 73044
Transport gratis carrier
Czas realizacji: 3-6 dni
Sprawdź system ratalny

Smar grafenowy do łańcucha absoluteBLACK Graphenlube 140ml

Najwyższej jakości smar do łańcucha stworzony dla zwycięzców. GRAPHENlube - pierwszy na świecie smar na bazie węglowodorów (wosku) zawierający grafen. Wykazuje wyjątkową trwałość przy pojedynczym zastosowaniu, zachowując przy tym imponująco niskie tarcie przez długi czas zarówno w mokrych, jak i suchych warunkach. To wszystko, czego naprawdę możesz potrzebować w smarowaniu łańcucha. Pozostaje wydajny do 1800 km przy pojedynczej aplikacji (w suchych warunkach), zapewnia oszczędność 3-10 W w porównaniu z innymi smarami. Idealny na szosę, triathlon, gravel, mtb, ebike.Zalety:
- Potrafi zapewnić oszczędność do 5 watów poprzez minimalizację tarcia na dystansie ponad 900 km poprzez jedną aplikację (w suchych warunkach, o niskim zapyleniu, po kompleksowym smarowaniu)
- Daje ci „darmową” moc niezależnie od warunków - czytaj więcej poniżej.
- Wydłuża żywotność układu napędowego, a tym samym oszczędza na kosztach wymiany.
- Odpycha wodę i nie przyciąga brudu
- Sucha, pastowata powłoka, która może pozostać na łańcuchu na dystansie do 1800 km (w suchych, mało zapylonych warunkach).
- Unikalny czarny wygląd smaru po wyschnięciu
- Bezpieczny - nie zawiera szkodliwych rozpuszczalników.


Produkt:
Mówiąc najprościej, jest to emulsja wodna na bazie „wosku” ze specjalną mieszanką grafenu o wysokiej czystości, która jest płynna po nałożeniu i staje się prawie stała po wyschnięciu na łańcuchu.
Smary na bazie wosku wykazują znacznie większą tolerancję na zanieczyszczenie wodą i brudemi, skutecznie oddzielając ruchome części łańcucha od ścierania i wypełniając wszystkie niedoskonałości powierzchni ciernych.
Grafen - cudowny materiał, który wciąż nie jest powszechnie stosowany ze względu na niewiarygodnie wysoki koszt, jest świetnym dodatkiem z kilku powodów. Ma wyjątkowo niski współczynnik tarcia we wszystkich środowiskach, jest znacznie silniejszy niż jakikolwiek znany materiał dla człowieka. Skutecznie przylga do metalu, chroniąc powierzchnie cierne przed nadmiernym tarciem. Doskonale odpycha wodę i nie przepuszcza powietrza, co zmniejsza naprężenia oksydacyjne na powierzchni metalu. Nawet pojedyncza warstwa atomowa wystarcza do znacznego zmniejszenia tarcia.

Opracownie odpowiedniej formuły zajeło ponad dwa lata badań i testów aby osiągnąć odpowiednią emulsję węglowodorową o niskim tarciu, która pozostanie na łańcuchu przez bardzo długi czas i nie odpryskuje jak normalny jest wosk parafinowy.

Rezultatem końcowym jest smar, który po jednym zastosowaniu zapewnia do 5 watów mniej strat poprzez zmniejszenie tarcia na łańcuchu na dystansie do 900km. Graphenlube to zasadniczo nowa kategoria bardzo wydajnych smarów.
Zapewnia „darmową” moc niezależnie od warunków, dlatego właśnie z tego powodu zespoły Pro Tour chętnie z niego korzystają.


Sposób użycia:
Pierwsze zastosowanie:
- Zdejmij łańcuch z roweru lub użyj zupełnie nowego łańcucha i dokładnie wyczyść go za pomocą rozpuszczalnika, maksymalnie odtłuszczającego powierzchnię.
- Zanurz łańcuch całkowicie w oleju na 20–60 minut użwyając torebki foliowej dostarczonej z dużą butelką z olejem, zalecana ilość 30-50ml.
- Na koniec potrząśnij torbą z łańcuchem przez 1 minutę. Wyjmij łańcuch i pozwól mu całkowicie wyschnąć (2-12 godzin). - Pozostałość smaru z torebki można spowrotem wlać do butelki
Smarowanie po pierwszej, pełnej aplikacji:
- Wytrzyj łańcuch szmatką
- Wstrząśnij butelką. Nakładaj smar w sposób ciągły na wnętrze łańcucha obracając korby do tyłu
- Pozostaw olej do wyschnięcia na min. 2 godziny przed jazdą, najlepiej na noc
- Aby uzyskać absolutnie maksymalne osiągi wyścigowe, w których liczy się każdy wat, należy nasmarować (przez kapanie) co 600 km lub wcześniej w suchych warunkach i po każdej mokrej jeździe. Jeśli ścigasz się, zrób to na dzień przed wyścigiem
- Do codziennej jazdy możesz ponownie nasmarować (poprzez kapanie) od 600-900 km w suchych warunkach szosowych i po 2-3 jazdach w mokrych warunkach lub gdy usłyszysz, że łańcuch wyschnie
- Zawsze stosuj do suchego łańcucha

111000.png"Brytyjski projekt w najlepszym wydaniu. absoluteBLACK jest dumny z tego, że jest największym producentem owalnych tarcz na świecie. Poświęcamy się niezwykłemu projektowi i produkcji części, które działają świetnie i są trwałe. Wierzymy, że wszystko można ulepszyć, łącznie z zębatkami. Naszym celem było zwiększenie efektywności pedałowania rowerzystów poprzez zmianę sposobu, w jaki moment obrotowy z korby jest przenoszony na tylne koło. W ten sposób owalne tarcze absoluteBLACK trafiły na rynek powszechny i ​​zyskały uznanie na całym świecie."Producent zastrzega sobie prawo do zmiany elementów specyfikacji w odniesieniu do wszystkich produktów.

112593.png


Dane do przelewów

KM-Sport Krzysztof Mermer
ul. Sobieskiego 5
42-200 Częstochowa
PKO BP
62 1020 1664 0000 3302 0314 5000