605 515 185
Sklep Internetowy:605 515 185
Sklep Stacjonarny Scott i Kross:531 551 140
Serwis:733 321 109
info@erowery.pl
ul. Sobieskiego 5, 42-217 Częstochowa
Rękawiczki Giro Tessa Gel damskie różowe
Cena: 132,90 PLN 112,97 PLN PLN
Kod produktu: 49253
Wysyłka od
10,00 PLN
carrier
Wybierz kolor:
Wybierz wariant:
Czas realizacji: 3-6 dni
Sprawdź system ratalny
Promocja

Rękawiczki Giro Tessa Gel damskie różowe

KLASYCZNY STYL, IDEALNE DOPASOWANIE, KOMFORT I ŚWIETNA CENA

Tessa™ Gel to wyściełane żelem rękawiczki damskie, które łączą w sobie ergonomiczną konstrukcję Giro Super Fit™ z najwyższej jakości materiałami w przystępnej cenie. Oddychająca cholewka jest lekka i przewiewna, a dłoń AX Suede™ jest miękka, elastyczna i łatwa w pielęgnacji. Jest to doskonały wybór dla riderów poszukujących klasycznych rękawic z którkimi palcami w połączeniu z komfortem i amortyzacją żelu.

SPECYFIKACJA:

Dłoń:
- Konstrukcja Super Fit ™ dla kobiet, z trzyczęściową dłonią do indywidualnego dopasowania
- Skóra syntetyczna Clarino ™ dla zwiększenia trwałości
- 60% poliamid, 40% poliuretan
Góra:
- Odporna na wilgoć, rozciągliwa w 4 kierunkach, oddychająca siateczka
- 90% nylon, 10% poliester
Wyściółka:
- Zoptymalizowane wypełnienie zwiększa komfort - guma 80%, Bentonit 10%, środek utleniający 11
Cechy:
- Bardzo chłonna powierzchnia do wycierania z mikrowłókien
- Zgrzewany uchwyt spawany
- Niskoprofilowe zapięcie na rzep

TECHNOLOGIE:

Trzyczęściowa konstukcja

Nasza wyjątkowa 3-częściowa konstrukcja dłoni dostosowuje dopasowanie naszych rękawic, aby zmniejszyć pęcznienie i pozwala naturalnie poruszać dłońmi, co zapewnia lepszą kontrolę, która nie wpływa negatywnie na wrażenie baru. Projektując każdą część dłoni, aby naśladować funkcje i artykulację ręki, rękawiczki Giro zwiększają przyczepność i zapewniają najwyższy poziom ochrony dla całej dłoni.

1 - KCIUK Kantówka Super Fit Engineered jest niezbędna, aby zapewnić idealne dopasowanie dłoni, jednocześnie umożliwiając swobodę ruchów i zwiększoną chwytność niezbędną do maksymalnej kontroli i wyczucia paska.

2 - DŁOŃ Panel z technologią Super Fit jest zoptymalizowany, aby zapewnić wygodne dopasowanie, nie zginając się podczas chwytania za kierownicę. Starannie dopasowując dłoń do naturalnej krzywizny dłoni, nasze rękawice pozostają elastyczne, zapewniając jednocześnie warstwę ochronną.

3 - BODY Super Fit - Zaprojektowana konstrukcja rękawicy Giro ma za zadanie wspierać naturalny ruch ręki, zapewniając jednocześnie platformę do wyściełania i ochrony tam, gdzie jej najbardziej potrzebujesz. Optymalizując grubość i położenie wyściółki za pomocą zintegrowanych stref Flex, rękawice Giro zapewniają bardziej naturalny ruch palców i stawów.SUPER FIT™
Technologia Super Fit Engineering jest opatentowanym procesem, który kieruje dopasowaniem, projektowaniem i wzornictwem każdej rękawicy Giro, zapewniając maksymalny komfort i wydajność. Dzięki starannemu dopasowaniu palców i stref wypełnienia do kształtu i wielkości dłoni, technologia Super Fit Engineering zmniejsza pęcznienie i dyskomfort, poprawiając przyczepność i skuteczność wyściółki. A z aż sześcioma rozmiarami dostępnymi w każdym modelu, prawie każdy kierowca może dopasować parę rękawic do swoich potrzeb.


80850.png

80851.pngGiro istnieje, aby poprawić twoje połączenie z uczuciami, które jazda wnosi do życia. Poczucie wolności i przygody. Chęć wygrania. Radość z dobrego życia. Od tego pierwszego dnia, 30 lat temu, kiedy Jim Gentes otworzył drzwi do świata, trwa misja, aby upewnić się, że jazda to najlepsza część wspaniałego życia. Po drodze nauczyliśmy się wiele, stworzyliśmy godne uwagi produkty, pchnęliśmy siebie i naszych konkurentów, aby pójść dalej. Dzięki temu jesteśmy na kontynentach od kilku pokoleń.Producent zastrzega sobie prawo do zmiany elementów specyfikacji w odniesieniu do wszystkich produktów.

93749.png


Dane do przelewów

KM-Sport Krzysztof Mermer
ul. Sobieskiego 5
42-200 Częstochowa
PKO BP
62 1020 1664 0000 3302 0314 5000