533 403 405
Sklep Internetowy:605 515 185, 34 307-04-56
Sklep stacjonarny531 551 140
Serwis:733 321 109
sklep@erowery.pl
ul. Sobieskiego 5, 42-217 Częstochowa
Cena
0zł
60000zł
-

Producent

Akcesoria

Kolor

Cena
0zł
60000zł
-

Producent

Akcesoria

Nawigacje i komputery rowerowe
Sortuj wg: Nazwa A-Z Cena

Akcesoria nawigacyjne i komputery – przydatne każdemu rowerzyście

Podczas jazdy na rowerze przydają się różne akcesoria i gadżety. Warto zaopatrzyć się w akcesoria nawigacyjne, komputer rowerowy oraz różne czujniki, jak na przykład czujnik prędkości. Pozwolą one na bieżąco śledzić parametry w trakcie przejażdżki. Co ważne, tego typu dodatki sprawdzają się nie tylko profesjonalistom, ale także amatorom. W sklepie eRowery posiadamy szeroki wybór akcesoriów nawigacyjnych, których mocowanie na kierownicę jest uniwersalne, więc nie ma problemu z dopasowaniem ich do roweru.

132748.jpg Promocja
  • Waga: 66g
  • Wodoodporny: IPX7
  • Kąt widzenia: 220°

Cena: 589,99 PLN 530,99 PLN

Nawigacja rowerowa i komputer rowerowy – jak działają?

Nawigacja rowerowa, dzięki mapom rowerowym i drogowym, pozwoli cykliście dojechać wszędzie tam, gdzie sobie zaplanował. Wskazówki dotyczące jazdy są poprzedzane sygnałem dźwiękowym, co sprawia, że można skupić się na drodze, nie zerkając cały czas w ekran. Nawigacja rowerowa jest też kompatybilna z pozostałymi czujnikami. Niektóre modele wyposażono jeszcze w funkcję Suprise Me. Polega ona na tworzeniu trzech tras rowerowych, tak zwanych niespodzianek, na podstawie podanych parametrów, jak odległość oraz czas. Przyda się, jeśli znane są już wszystkie trasy prowadzące do danego punktu, a potrzeba pewnego urozmaicenia.

Warto zamontować także komputer rowerowy z wbudowanymi wieloma przydatnymi funkcjami. Łączy się też ze smartfonami, dzięki czemu będzie możliwe odbieranie powiadomień telefonicznych, SMS-ów i e-maili, oraz z platformami typu Strava czy TrainingPeaks. Dużą zaletą jest też wyszukiwanie głosowe, pozwalające uniknąć postojów i wpisywania ręcznego.

Oba akcesoria – nawigacja komputerowa i komputer rowerowy – mają mocowanie na kierownicę oraz wodoodporne obudowy, co oznacza, że można je używać bez względu na pogodę, nawet podczas dużych opadów deszczu. Dodatkowo długi czas pracy baterii pozwala na pokonywanie dłuższych dystansów bez obawy o nagłe wyładowanie urządzenia.

Czujnik, prędkości, czujnik tętna, czujnik kadencji – co można nimi mierzyć?

Czujniki prędkości i inne pozwalają kontrolować swoje wyniki, co sprawdza się w przypadku krótszych, jak i dłuższych wypraw. Są niewielkie, mocowane na kierownicę, bez stosowania magnesów. Czujnik tętna przesyła dane bezprzewodowo do urządzenia bądź telefonu, podobnie jak czujnik kadencji, którzy mierzy obroty podczas pedałowania. To bardzo wygodne i kompaktowe urządzenia, które można używać samodzielnie lub razem z innymi akcesoriami nawigacyjnymi.

Dane do przelewów

KM-Sport Krzysztof Mermer
ul. Sobieskiego 5
42-200 Częstochowa
Santander Polska S.A
35 1090 1795 0000 0001 5721 9406