34 361 16 71
Sklep Internetowy:34 361 16 71, 605 515 185
Sklep Stacjonarny Scott i Kross:531 551 140
Serwis:34 367 10 20
info@erowery.pl
ul. Sobieskiego 5, 42-217 Częstochowa
Kask szosowy Giro Saga MIPS damski granatowy
Cena: 469,90 PLN 399,42 PLN PLN
Kod produktu: 58260
Wysyłka od
10,00 PLN
carrier
Wybierz kolor:
Wybierz wariant:
Czas realizacji: 3-6 dni
Sprawdź system ratalny
Promocja

Kask szosowy Giro Saga MIPS damski granatowy

SAGA MIPS
Kask ten jest ładnie zrobiony, atrakcyjny i stworzony z myślą o wydajności, abyś mogła się czuć chłodno i komfortowo. Mówiąc krótko, Saga ma nowoczesny wygląd, dobre dopasowanie i dzięki 22 otworom wentylacyjnym, dobrze wentyluje, a przy tym jest w dobrej cenie. Saga wywodzi się z odważnego języka projektowania naszego kasku Synthe i oferuje wiele naszych kluczowych funkcji, w tym trwałą konstrukcję In-Mold i system dopasowania Roc Loc 5 z dwukierunkową regulacją dopasowania. Dzięki wielokierunkowemu systemowi ochrony przed uderzeniami MIPS, który naszym zdaniem może przekierowywać energię i zapewniać lepszą ochronę w przypadku niektórych uderzeń, będziesz mieć trochę więcej spokoju. Smukła konstrukcja jest lekka, zapewnia doskonałą wentylację i jest dostępna w trzech rozmiarach Super Fit, dzięki czemu można uzyskać kask, który wygląda, pasuje i sprawia wrażenie, jakby został stworzony dla Ciebie.

Cechy:

  • Women's Series™ to różnorodna kolekcja stylów, dopasowań i cen dostosowanych do wymagań kobiet.

Budowa

  • Formowana poliwęglanowa skorupa In-Mold z wkładką EPS

    In-Mold Construction łączy twardą poliwęglanową powłokę zewnętrzną z absorbującą uderzenia wkładką piankową. Proces fuzji pozwala na uzyskanie lepszych systemów wentylacyjnych, czyniąc kaski In-Mold lżejszymi i lepszymi niż tradycyjne.

System dopasowania:

  • Roc Loc® 5 pozwala w łatwy sposób dopasować naprężenie i nachylenie kasku w kilka sekund za pomocą jednej ręki.

Wentylacja:

  • 22 otwory wentylacyjne z wewnętrznymi żłobieniami
Technologie:

- Women's Series - to kolekcja różnych styli kasków, dopasowań i cen stworzona na potrzeby kobiet. Podczas gdy poziom detalu i zakres kolorów jest unikatowy to kaski te nie mają unikatowego „dostosowania dla kobiet”. Wynika to z tego, że nie ma różnic anatomicznych pomiędzy głowami kobiet a mężczyzn, za wyjątkiem średniego rozmiaru średnicy czaszki. I odkąd rozmiary kasków Giro pokrywają 98% populacji ludzkiej, wierzymy, że Women’s Series oferuje więcej opcji dla kobiet, niż jakakolwiek inna marka.

- Roc Loc 5 Fit System - branżowy punkt odniesienia jeśli chodzi o wygodę, trwałość, regulację i oszczędność na wadze. Oprócz wzbogacenia dopasowania i wygody kasków, Roc Loc 5 pozwala Ci w łatwy sposób wyregulować napięcie i przednie przechylenie kasku w przeciągu kilku sekund, za pomocą jednej ręki. Jest również lżejszy od podobnych systemów czyniąc go najbardziej luksusowym w noszeniu.

- MIPS - wszystkie kaski Giro zostały zaprojektowane w taki sposób, aby zredukować jak najwięcej energii, jednocześnie spełniając i przekraczając surowe normy bezpieczeństwa. Celem kasków Giro wyposażonych w MIPS jest zmniejszenie sił rotacyjnych. Giro uważa, że kaski wyposażone w tę technologię mogą zmniejszyć siłę obrotową, która może zostać przeniesiona do mózgu rowerzysty przy określonych uderzeniach.

- In-Mold Construction - konstrukcja ta łączy twardą zewnętrzną skorupę z poliwęglanu z amortyzującą piankową wyściółką kasku. Proces łączenia pozwala na lepsze systemy wentylacyjne, dzięki czemu kaski "in-mold" są lżejsze i chłodniejsze niż tradycyjne kaski.

Rozmiary:

  • S: 51-55cm
  • M: 55-59cm

Zgodnie z ustawą obowiązującą od początku 2019 roku, kaski rowerowe są obowiązkowe dla dzieci do 14 roku życia. 

78240.png

80851.pngGiro istnieje, aby poprawić twoje połączenie z uczuciami, które jazda wnosi do życia. Poczucie wolności i przygody. Chęć wygrania. Radość z dobrego życia. Od tego pierwszego dnia, 30 lat temu, kiedy Jim Gentes otworzył drzwi do świata, trwa misja, aby upewnić się, że jazda to najlepsza część wspaniałego życia. Po drodze nauczyliśmy się wiele, stworzyliśmy godne uwagi produkty, pchnęliśmy siebie i naszych konkurentów, aby pójść dalej. Dzięki temu jesteśmy na kontynentach od kilku pokoleń.Producent zastrzega sobie prawo do zmiany elementów specyfikacji w odniesieniu do wszystkich produktów.

93749.png


Dane do przelewów

KM-Sport Krzysztof Mermer
ul. Sobieskiego 5
42-200 Częstochowa
PKO BP
62 1020 1664 0000 3302 0314 5000