533 403 405
Sklep Internetowy:605 515 185, 34 307-04-56
Sklep stacjonarny531 551 140
Serwis:733 321 109
sklep@erowery.pl
ul. Sobieskiego 5, 42-217 Częstochowa
Kategorie
Schurter i Kabush Dominują na otwarciu

Mistrz Świata Nino Schurter ze SCOTT-Odlo i Geoff Kabush z SCOTT 3Rox wygrywają w Monte Tamaro i w Bonelli Park.


Nino Schurter ze SCOTT-Odlo MTB Racing Team wygrywa wyścig GP Apertura w Rivera Szwajcaria, który odbył się na torze w pobliżu Lugano podobnie jak miało to miejsce podczas Mistrzostw Świata 2003 . Widzowie w Monte Tamaro widzieli dominującą rywalizację  pomiędzy Julien Absalon (BMC) i Thomasem Litscher(Multivan-Merida). Drużynowy partner Nino, Florian Vogel zakończył na 4 miejscu. Wyścig C2 był otwierającym wyścigiem sezonu europejskiego XC.

32985.jpg

2014 Sezon Wyścigowy, otwarty! Mistrz Świata Nino Schurter z SCOTT-Odlo MTB przekroczył linię mety jako pierwszy.


Nino Schurters jest inaczej nastawiony na sezon 2014 niż w ostatnich latach. Trzykrotny zwycięzca w Mistrzostwach Świata poszukuje nowych sposobów w rozwijaniu swoich umiejętności i rozgląda się za różnymi drogami podnoszenia swojego poziomu i chce spróbować w niepełnym wymiarze zostać zawodnikiem szosowym, planuje wystartować w Tour de Suisse i Tour de Romandie. Inną atrakcją sezonu jest rozpoczynający się w sobotę  ABSA Cape Epic, najbardziej prestiżowy wyścig rowerów górskich na świecie. Będzie się w nim  ścigać wraz z nowym partnerem Philipem Buys, mistrzem Afryki 2014.


"W ciągu zimowych treningów poświęciłem więcej czasu  na szkolenie,  bardziej podstawowe i długo dystansowe aby zdobyć pierwsze miejsce w Cape Epic.
Grand Prix Apertura był doskonałą rozgrzewką przed wyścigiem w RPA " - powiedział Nino. 27 latek zdominował wyścig od linii startu, tylko Absalon, Litscher i Vogel mogą z nim konkurować.
" Trasa była idealna dla 27,5" - roweru, to był wymagający technicznie z wieloma serpentynami i różnymi prędkościami odcinek." Nino wyjaśnił po wyścigu: "Jestem szczęśliwy, widząc, że zmiany mojego przygotowania nie mają żadnego wpływu na moją zwinność i siłę."

32984.jpg

Nino Schurter na najwyższym pudle w Monte Tamaro i jego SCOTT Scale 700  Po prawej: Florian Vogel. Zdjęcia: SCOTT / Armin M. Küstenbrück

__________________________________________________________________________________________

Geoff Kabush zwycięzca mistrzostw w Bonelli Park / Kalifornia

Bonelli Park Cup był pierwszym etapem  HC - skategoryzowanym w Ameryce,  jego wyniki dawały punkty do ogólnoświatowej klasyfikacji UCI .


Geoff Kabush (SCOTT-3Rox) spadając na drugie miejsce w Austin za Mellow  Johnys, gdy  wyścig zwolnił i Geoff mógł pokazać na co go stać. Wyścig został zdominowany przez grupę siedmiu zawodników na czele grupy stanął brązowy medalista olimpijski Marco Fontana i Vice - Mistrz Świata Manuel Fumic ( Cannondale Factory Racing), US Short Track Narodowy Mistrz Todd Wells (Specialized), Sergio Mantecon Gutierrez (Trek Factory Racing), Kabush i US Cross Country Narodowy Mistrz Stephen Ettinger (BMC).

32987.jpg

SCOTT 3Rox Racer Geoff Kabush pokonał kilka wielkich nazwisk w 2 rundzie mistrzostw USA w ostatni weekend w Kalifornii


Na nieco ponad godzinę i połowę etapu Kabush przekroczył linię mety jako pierwszy UCI HC - wygrywając w swojej kategorii. "W ostatnich latach było dużo drugich miejsc w narodowych wyścigach, stąd szczególnie miło było stanąć na podium", powiedział Kabush. Z drugim miejscem z Austin i wygranej w Bonelli, Kabush wychodzi na prowadzenie mistrzostw USA.

_________________________________

źródło: scott.pl

Dane do przelewów

KM-Sport Krzysztof Mermer
ul. Sobieskiego 5
42-200 Częstochowa
Santander Polska S.A
35 1090 1795 0000 0001 5721 9406