Sklep Internetowy:605 515 185, 34 307-04-56
ul. Sobieskiego 5, 42-217 Częstochowa
Triathlon

test

Agnieszka Jerzyk zwyciężyła w 2014 Quarteira ETU Triathlon European Cup

Agnieszka Jerzyk wygrała pierwsze zawody Pucharu Europy rozegrane w miejscowości Quarteira w Portugali, a Mikołaj Luft był 7. w grupie PRO w zawodach Ironnman 70.3, które odbyły się w San Juan w Portoryko.

więcej

Wyniki Horst ETU Powerman Long Distance i Sprint Duathlon Mistrzostwa Europy 2014 mężczyźni

Wyniki długiego dystansu oraz sprintu klasyfikowały sie następująco w kategorii mężczyzn:

więcej

Wyniki Horst ETU Powerman Long Distance i Sprint Duathlon Mistrzostwa Europy 2014 kobiety

Wyniki długiego dystansu oraz sprintu klasyfikowały sie następująco w kategorii kobiet:

więcej

Puchar Świata Mooloolaba - wyniki

W Mooloolaba triumfowali: Gwen Jorgensen i Mario Mola na otwarciu Pucharu Świata sprint ITU wyścigu sezonu w Mooloolaba na Sunshine Coast w Queensland w sobotę.

źródło: triathlon.org

więcej

Triathlon. Paula Newby-Fraser prawdziwa kobieta z żelaza

Najbardziej utytułowany zawodnik w historii triathlonu, Paula Newby-Fraser, gdy zobaczyła pierwszy raz rywalizację triathlonową, stwierdziła, że to najbardziej niedorzeczna dyscyplina świata. Gdyby nie namowy jej ówczesnego chłopaka, pewnie nigdy nie zaczęła by treningów i nie została ośmiokrotną mistrzynią globu Ironman.

więcej

Mocna zawodniczka

Czy dojrzała kobieta może rozpocząć profesjonalną karierę sportową? Chrissie Wellington udowodniła, że tak. Walczyła z bulimią i depresją. By poradzić sobie z problemami, zaczęła biegać, pływać i jeździć na rowerze. Z zaskakującym rezultatem! Była już po trzydziestce, gdy czterokrotnie wygrała Ironmana, najtrudniejszy z triatlonów, bijąc przy okazji kilka rekordów świata. W „Twoim STYLU” opowiada, jak pokonała kompleksy, ograniczenia i z zagubionej dziewczyny stała się słynną mistrzynią.

więcej

Dwa miejsca na podium w Kona na rok 2013.

To był wspaniały dzień dla SCOTT. Lekkoatleci Luke McKenzie i Sebastian Kienle, kończąc na Mistrzostwach Świata odpowiednio na drugim i trzecim miejscu.

więcej

Belg Frederik van Lierde wygrał słynne zawody traithlonowe Ironman na Hawajach

Belg Frederik van Lierde wygrał słynne zawody traithlonowe Ironman na Hawajach. 3,86 km pływania, 180,2 km jazdy na rowerze i maraton (42,195 km) pokonał w osiem godzin, 12 minut i 29 sekund. Wśród kobiet najlepsza była Australijka Mirinda Carfrae - 8:52.14.

więcej

Ironman World Championship. 35. raz na Hawajach

W pierwszej edycji wzięła udział ledwie garstka zapaleńców. Ukończyło ją 12. Dziś o kwalifikację do tej imprezy walczą tysiące ludzi na całym świecie. 12 października na Big Island w Kona rozpoczną się Mistrzostwa Świata Ironmana.

więcej

MŚ w triathlonie: złoty medal Hiszpana Javiera Gomeza

Javier Gomez wywalczył mistrzostwo świata w triathlonie. Hiszpan wygrał w Londynie ostatnią rundę cyklu i w klasyfikacji generalnej wyprzedził broniącego tytułu, drugiego w niedzielę Brytyjczyka Jonathana Brownlee oraz swojego rodaka Mario Molę.

źródło: eurosport.onet.pl